Kids!

Termín: 2. – 9. července 2021
Místo konání: Chválkov u Kamenice nad Lipou
Pro koho akce je: rodiče s dětmi ve věku 5 – 9 let
Hlavní vedoucí: Mgr. Ivan Bauer
Cena:
dospělý 4 500,– / dítě 3 800,–

Myslím, že první slzy přišly, když kouřovou clonou procházela druhá. Z kruhu kolem ohniště, kde seděly děti, začalo být znát napětí. Seděly nehnutě, ale připravené vyrazit, a aby ten okamžik setkání nepropásly, upřeně sledovaly valící se kouř. Když vyšla první, nikdo nechápal, co se právě děje. Ozval se jen jediný hlásek: „To je moje maminka!“ a pak se ten hlásek rozběhl směrem k té neznámé paní. Když vyšla druhá a další hlásek vyrazil z kruhu, aby ji objal, začalo dětem docházet, o co tu jde, a v očích jim zaplálo, jak zatajily dech. V ten moment se mi samovolně spustily slzy. Byl to poslední večer tábora Ať žijí duchové a děti prolomily kletbu zlé Arkany a vysvobodily všechny zakleté maminky. Vysvobodily svoje vlastní maminky. Byl to jeden z nejkrásnějších a nejdojemnějších momentů, které jsme mohli na táboře prožít.
Rodina. Nevybíráme si ji, ale přesto nás k ní poutá vlákno prožitků, vzpomínek, emocí a vztahů. Když jsme děti, je pro nás táta s mámou celý svět, a my jsme to samé pro ně.

V letošním roce vás zveme na zbrusu nový hobití týden! Týden, kam se vypravíte jako rodina, a zkusíte si to spolu jinde než doma nebo na výletě. Chceme, abyste si to užili. Proto můžete počítat s programy, které budou připravené výhradně pro vás, s programy, které budou jen pro vaše děti, a jiné si zase zkusíte všichni společně. Přijeďte zažít to, o čem vám děti vyprávějí!

Rodinný týden bychom vám chtěli nabídnout se vším, co je pro hobití společenstvo typické a co nám naše chválkovská základna nabízí, a proto vás ubytujeme ve dvoulůžkových podsadových stanech. V noci tedy čekejte opravdovou tmu a ráno paprsky slunce prodírající se skrz mlžný opar a kmeny stromů. Budeme uprostřed lesa, bez signálu, notebooky proto nechte doma – nepočítejte s „forest office“, počítejte s týdnem v hobitím rytmu!

Rodinou, která se může přihlásit, máme na mysli buňku ve složení rodiče a vlastní potomci v počtu min. 2 a max. 4 lidé. Podrobné informace pošleme jako vždy s předstihem.

Poznámka k přihlašování:
Využijte prosím kolonku volitelné poznámky u elektronické přihlášky pro specifikaci počtu dospělých a počtu dětí.