Anežka Vaštová

Narozena: 2005
Email: 
Škola: 

Když jsem jela na svůj první hobití tábor, tak jsem se neskutečně bála, jestli zapadnu do kolektivu a jestli to zvládnu po fyzické stránce, protože jsem nikdy nebyla moc sportovní typ. Měla jsem obrovskou chuť se z toho den před odjezdem jakýmkoliv způsobem vymotat, a to se mi (teď už vím, že naštěstí) nepovedlo. Další ráno už jsem byla posazená do vlaku a jela jsem na tábor, kde jsem se s nikým z účastníků neznala. Naprosto upřímně mě ta jízda ve vlaku, v kupéčkách po osmi lidech, zachránila. Hodina a půl ticha by byla dost nepříjemná záležitost, takže jsme se začali s ostatními bavit.

Po týdnu jsem domů přijela plná nadšení a byla jsem přesně tím dobrým způsobem vyčerpaná. A od té doby jezdím rok, co rok na Hobití tábory. Odvezla jsem si hromadu skvělých zážitků, zkušeností a také mám díky agentuře spoustu nových přátel, a věřím, že mi dost z nich zůstane do konce života.

Právě teď studuji Gymnázium Jiřího Ortena v Kutné Hoře, jsem velká milovnice koček a ze všeho nejvíc mě baví malba, kresba a celkové tvoření. Jak na hrnčířském kruhu z keramiky, tak v kuchyni :)). Ráda trávím čas s přáteli a zažívám s nimi nová dobrodružství. Přesně proto bude mít Chválkov už vždycky místo v mém srdíčku a jsem ráda, když vidím, jak se účastníci hlásí pravidelně každý rok, protože si HOBITA také zamilovali, a věřím, že si (stejně jako já) našli kamarády do konce života.