Natálie K. Suchá

Kája Suchá
PhDr. Natálie Karla Suchá
Věk : 31
Email: kanasu@seznam.cz
Škola: Univerzita Palackého v Olomouci – obor psychologie

Pamatuji si jako dnes, když mi maminka na jaře roku 1998 přinesla domů žlutou brožůrku s letními tábory, ať si vyberu.  Zaujal mne popis tábora „Zachraňte Tipuana“ od agentury Hobit.  Týdenní dobrodružství zakončené úspěšnou záchranou malých Tipuanů mě natolik nadchlo, že nadcházejících sedm nebo osm let nebyl rok, kdy bych se aktivně nezúčastnila alespoň jedné Hobití akce.
Jak šel čas, nastala doba, kdy jsem se mohla stát elévem a později plnohodnotným instruktorem. Musím říct, že tahle role „na druhé straně“ mě baví a naplňuje ještě víc, než role účastníka. Zbožňuju atmosféru táborů a táborových ohňů, chvilky napětí i odhalení záporáka, stejně jako radost dětí, když se jim podaří v dané aktivitě zvítězit.
V běžném životě pracuji jako psycholog v Psychiatrické nemocnici Bohnice, kde se především věnuji problematice závislostí a dětské psychiatrii. Ve volném čase se snažím trávit co nejvíce času se svým psem či slepičkami. Je-li volna více, snažím se ho trávit objevováním rozmanitých koutů naší krásné Země.
Jsem moc ráda, že se mi před víc jak dvaceti lety stal Hobit součástí života a že i já jsem součástí Hobitího života.