Kristýna Pechová

Přezdívka: Kiki
Narozena: 1997
Email: tynapecha@gmail.com
Škola: FSV UK – MKPR

Na táboře s Hobitem jsem se poprvé ocitla až v roce 2019, ale slýchala jsem od svého okolí o agentuře už roky. Tehdy mi zrovna přály hvězdy, takže všechno klaplo a já mohla přijet na Chválkov zažít si, jak agentura funguje. Programy, lidé i atmosféra byly na vlastní kůži ještě skvělejší, něž jak to popisovala všechna chvála, která tuhle mou zkušenost předcházela. A od té chvíle mi bylo jasné, že se na mě usmálo štěstí a že pokud to půjde, budu chtít být součástí dalších táborů. Protože tolik krásných vzpomínek za jeden týden asi jinde nenasbíráte. Hlavně proto, že celý tábor není jen zábava v přírodě a objevování příběhů, ale taky prostor k zamyšlení a sebepoznání.

Málokdy se mi stává, že bych tak rychle poznala tolik skvělých lidí, se kterými jsem si od první chvíle rozuměla, jako bychom se znali roky. Každý tým, kterého jsem zatím byla součástí, mě toho spoustu naučil a těším se na vše, co mě v dalších letech s hobity čeká. Protože radost a nadšení z táborů nebývá jen na straně dětí, ale i na té naší instruktorské, a to je myslím nejhezčí část hobitího kouzla.

A kdo jsem mimo Hobita? Studuji v Praze na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy marketing. Jsem zapálený čtenář, fanoušek filmu a divadla, baví mě moderní technologie a snažím se zlepšit v háčkování. Když to jen trošku jde, trávím svůj volný čas někde venku s přáteli.

Absolvované kurzy: Instruktorský kurz (2021)