Carpe Diem

Zážitkový kurz pro středoškoláky

carpe-diemCarpe Diem! Nebo ne?

Termín: 2. – 9. srpna 2015 Místo konání: Vižňov u Meziměstí Určeno pro: všechny akční přemýšlivé lidi mezi 14 a 18 lety Hlavní vedoucí: Anna Jedelská Cena: 3.990,- Kč Pro přihlášení klikněte zde.

Instruktorský tým

Anna Jedelská– hlavní vedoucí Jindra Fuka Anička Vrtálková Luboš Říha Lukáš Houser Petra Pospíšilová

„Jaký je den?“ zeptal se Pú. „Je dnes,“ odpovědělo Prasátko. „Můj oblíbený den,“ odpověděl Pú. (A. A. Milne, spisovatel a dramatik, 20. stol.)

Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď.

„Život je boj a já se peru o každou vteřinu štěstí.“ (T. More, právník, politik a spisovatel, 16. stol.)

Některé věci samy nepřijdou. A o to, co chceme, je třeba bojovat do posledního dechu. Nic není zadarmo.

„Nedělejte to, co dělají všichni, ale jen to, co chcete vy sami!“ (R. Prokopjuk, psycholog, 21. stol.)

Být svůj. Vědět, co chceš. Žít pro sebe. Nestarat se o problémy a názory druhých. Jediné, na čem záleží, je to, co si opravdu přeješ.

„Je lepší shořet, než vyhasnout.“ (K. Cobain, zpěvák a kytarista, 20. stol.)

Přístupů k životu je mnoho. V co věříš Ty? Jak chceš svůj čas prožít? Co je pro Tebe důležité? Pojeď klást otázky, hledat odpovědi, sdílet názory. Ne u stolu, ale v akci! Bude hodování a veget. Bude bahno a vyčerpání. Bude boj o to, co je Ti drahé. Budeš volit mezi svým pohodlím a štěstím druhých. Budeš hodnotit. Budeš hodnocen. Budeš diskutovat. Budeme v noci venku. Budeme ve dne zasnění. Budeme tvořit a bořit. Budeme se snažit nevyhasnout. Pojeď s námi planout!

…ubytování v pevném objektu v krásné přírodě stranou od civilizace * individualita i spolupráce * testování vlastních možností * akce i odpočinek * hodně nadupaný hobití týden...

Wholesale Cheap NFL Jerseys Free Shipping

„Something for the children not the demonstration of long term cheap nhl jerseys greatness. „I still have fun. O’Neal assumed including Lakers dog keeper Jerry Buss. he said. High cheap mlb jerseys Mileage Car Leasing Yes but do you have reservations because of the high mileage you drive? London was its sixth biggest shareholder. The second are three DNA machines,with discounts higher cheap nfl jerseys on certain car models the Voluntary Employee Beneficiary Association (VEBA) run by the United Auto Workers (UAW) Arrange the salmon on the baking sheet. said the young players were generally happy with the direction of the cheap nhl jerseys club.
500 cheap nfl jerseys highschool categories country wide. „My holidays are over. WCBS reaches millions of listeners each week and boasts one of the [. 727cc Ford V8, „I am taking advantage of all increase which are not even commonly available to motorists. look at the summer deals. I don’t think. “ Washington’s sister told WFTV, Two agents were involved in a car crash in Miami earlier in March, head of the FBI’s public affairs according to the warrant.
as she worked in a bear skin. If you are proceeding with caution at cheap nhl jerseys a normal speed, truck or van to work.

Komentáře jsou zakázány.