Na křídlech života

Termín:                        20. – 27. srpna 2022
Místo konání:              Teplice nad Metují
Pro koho akce je:        15 – 18 let
Hlavní vedoucí:           Ing. Roberta Bimbová
Cena:                           4 990 Kč

„Neodpovím-li sám za sebe, kdo za mě odpoví? Ale odpovídám-li jen sám za sebe, jsem to ještě já?“

Talmud

Jsem tady! V každém okamžiku svého života něco prožívám a všechno kolem se mění. Sám se rozhodnu, co budu dělat, kde budu žít. Jenže s každou takovou změnou bude můj život složitější a já na to budu muset reagovat. Každý tyhle změny zažil. Určitě! Moji rodiče, učitelé, mí kamarádi tím taky procházej. Moje zkušenost bude ale úplně jiná.

Občas toho všeho mám dost, nevím, na co myslet dřív, tak radši vyrazím ven a nemyslím na nic. Kámoš to má dost podobně, ale zbytek třídy to tak neprožívá. Někdy tam úplně nezapadáme. Je ale klidně možný, že to mají taky stejně, jen to nesdílí. Radši se schovávají za to, že se občas předvádí jak hovada. To fakt nechci.

„Čím jste lepší, tím víc se budete muset dál zlepšovat.”

David Allen

Dospívání rozhodně nekončí 18. rokem. Dospívání je cesta k sobě i k druhým. Za anonymitou je jednodušší plivat jed, ale postavit se za svůj názor chce kuráž. Tak jo, půjdu do toho, bez předsudků, bez masek, bez přetvářky. Ahoj! To jsem JÁ, ten člověk uvnitř, za tou spoustou bariér, které jsem si během života vytvořil. Už se nechci za nic skrývat.

Kurz Na křídlech života je o rozhodování a přijetí zodpovědnosti, o odvaze a otevřenosti. O interakci a komunikaci. O odvaze hájit i o ochotě přijmout. Proletíme spolu výšiny i nížiny. Čekej, že si dáš pořádně do těla, těš se ale i na relaxaci, která k prázdninám prostě patří. Dostaneš možnost utřídit si myšlenky, fakt se zamyslet ale i úplně vypnout. Čekej pot i slzy, tichou radost i bouřlivé nadšení. Pojeď s námi na nadupaný hobití týden, tentokrát v pevném objektu na malebném Broumovsku nedaleko Adršpašsko-teplických skal.


Komentáře jsou zakázány.