Pevnost Neboj!Yard

Termín: 7. – 9. dubna 2017

Místo konání: Chválkov u Kamenice nad Lipou

Určeno pro: Nadšené účastníky od 12 do 17 let

Hlavní vedoucí: Luboš Říha

Cena: 1.199,- Kč (pokud jsi s námi již byl a vezmeš do týmu alespoň jednoho nováčka, zaplatíš jako dík za odvahu jen 999,- Kč)

Na tuto akci se můžete přihlašovat přes náš formulář zde: http://www.agenturahobit.cz/prihlaseni-prihlaska/

Neboj!Yard je týmová soutěž čtyřčlenných družstev. Svůj tým můžeš s kamarády sestavit předem nebo se přihlásit sám a tým Ti pak utvoříme my. Pozvi kamarády!

Boyard či Neboj!Yard? Televize nebo skutečnost? Čas ve vodních hodinách utíká rychle a otec Fourat je velmi záludný. Bubny duní a Paklíč se na vás již těší.

Logické myšlení i fyzická námaha, bažina i tajemné sklepení, souboje i samota – ale hlavně nečekané zážitky a akce s přáteli. V temných zdech pevnosti je místo pouze pro toho, kdo dokáže porazit sám sebe!

Přijeď obnovit starou hobití tradici! Přijeď prožít akční jarní víkend!

Více informací o akci naleznete již brzy na našich webových stránkách. Pokud již teď projevíš zájem, pošleme Ti informace včas e-mailem.

* zábavný program * týmová souhra * netradiční jarní víkend *

O produktu Agentura Hobit

...Vždycky si můžeme vybrat směr. Odvahu, opatrnost nebo zbabělost, spravedlnost, neomylnost nebo násilí. To nejen státníci tvoří dějiny. Také my máme svoje dveře, kterými procházíme. Některé se rozletí dokořán a jiné se otevírají neochotně a se skřípotem. Na začátku je vždy výběr z mnoha dveří a jen na nás záleží, které otevřeme...

Komentáře jsou zakázány.