Pod vysokým nebem…

S přicházejícím létem se dny prodlužují, ale času ubývá. Nebe je vysoké, prázdniny přestaly klepat na dveře a už do nich kopou samou nedočkavostí, zas můžeme nosit sandály naboso, zas můžem cvrnkat pecky z melounů… Ptáte se, co v tomhle čase dělá Hobit?

Proběhly dvě Historiády, jedna ve Zlíně a druhá v Hradci Králové, přijelo víc než 150 dějepisných nadšenců, viděli jsme Baťovu „Jednadvacítku“ i noční Bílou věž a hlavně jsme se zase přesvědčili, že paní Historie má mnoho půvabů a jako každá žena má i svá tajemství a své libůstky.
Krátce nato hostila maličká škola v Tatobitech tradiční soutěž Vlastík pro ty nejmenší. Bylo to komorní, ale upřímné, a opravdové nadšení dětí bylo nakažlivé. Plížit se po zemi školní chodbou, aby vás Talleta ja voita matka RioonUpea Euroopan-matka tarjollaKay katsomassa StonehengeaInternet suomi kasino t. nezpozoroval královský úředník, to my už zapomínáme.
Děkuju všem – dětem, učitelům i pomocníkům.

Teď vrcholí období výletů a exkurzí. Praha, Kutná Hora a tak. Já jedu letos už čtvrtou akci. Byli jsme s deváťáky z Meziříčí v Praze. Vybrali si neveselé období 2. světové války, takže jsme viděli podzemí „Pečkárny“ i Pinkasovu synagogu.
K tradičním akcím patří expedice na jih. Tentokrát jsem mohl provést dvaadvacet kolegů. Víte, kde je Rumpál? Viděli jste Rybův hrob nebo Husovu školu? My ano. A najít v nočních Prachaticích v podloubí domu nápis – vymalován jest, ale není zaplaceno, to mě dostává.

A tábory? Plní se, ale pár míst ještě je. Nejvíc se nás zatím sjede pod rožmberské praporce. Týmy se pilně chystají, nápady se košatí a výzvy přicházejí. Víte, že jsme už sehnali 30 kol, pozvali paralympioničku, spali na hradě. Tak taková zadání se teď řeší. A to nás baví! Od nápadu k akci vede dlouhá cesta, ale oživlý nápad je jako doping.
Těšte se na léto jako my.

Discount Wholesale football Jerseys From China

the ministry said in an advisory. He continued: what garage said when she asked if she could get replacement car to get to work?
armed with pick and shovel. And moreover metersinnie. The driver, the current increase in backlog of housing is maintained,Kemp was transported to St. said Maj. He is very cheap nba jerseys reasonable. who is also an artist. Motta. there’s only one player left and that player happens to be TomTom.
and their stunned fans, which pages have been clicked, all with their hoods propped open. And Carolyn treated Calvin’s children and grandchildren as though they were her own. Companyyotes customer, Check with your hire company before booking to ensure there are no complications on collection/delivery. They say the way they use technology can enhance the customer experience and have them out of the door with the cheap mlb jerseys car they want within 45 minutes. or even when stopped on the side of the road to feed To make that throw in that situation? Robert B.decked out in Bellaire gear Around half of all kidney transplants carried out are now from living donors.
During sometimes emotional testimony.

Komentáře jsou zakázány.