Setkání 2017 – přihlašování již začalo!

Místo konání: ZŠ Burešova, Burešova 14, Praha 8 (vchod i vjezd z ulice Žernosecká)
Začátek akce
: v sobotu 23. září v 8:30
Konec akce: v neděli 24. září v 16:00
Určeno pro: všechny účastníky našich táborů
Cena: 850 Kč

 „Ahoj tati,

nikdy jsem nepochopil, proč ses rozhodl svrhnout zrovna mne. Vždy jsem se snažil, abys na mne byl hrdý, a přesto jsem byl odsouzen k hlídání hříšných duší na věčnost na místo toho, abych si užíval radovánek se svými bratry. Píšu ti, abych ti oznámil, že jsem věčnost právě ukončil. Příliš dlouho jsem zůstával v téhle díře a trestání hříšníků mne dávno omrzelo. Matka mi odmala kladla na srdce, abych neodcházel, aniž bych řekl, kam jdu, proto věz, že jsem se rozhodl vzít si dovolenou na Zemi v Praze, a to na neurčito! Nevím, kdy se vrátím, a zda vůbec někdy. Slyšel jsem, že Praha je město příležitostí a zábavy, a to zní jako krásné místo přímo pro mě. Asi si otevřu nějaký bar, nebo nějaké podobné místo, kde je zábavy dostatek. Co se týče pekla, klíče jsem nechal v bráně, takže si raději sežeň někoho, kdo se o hříšné duše postará. Nicméně mně je to vlastně docela jedno. Nemusíš se obtěžovat posílat mé bratry, aby mne přivedli zpět. Mé rozhodnutí je definitivní.

Tebou svržený Lucy“


V létě jsi nám pomohl porazit zlo. Bohužel se ale stalo, že se Lucifer rozhodl opustit peklo, a tak nikdo nehlídá hříšné duše, které jsme společnými silami polapili. K čemu to povede?

Přidej se k nám na tradiční Setkání. Víkendovou akci, kde se můžeš nejen znovu potkat se svými kamarády, ale i společně s námi zavzpomínat a prožít nová dobrodružství! Těšíme se na tebe :)

Leták ke stažení ZDE. Přihlásit se můžete ZDE.

Komentáře jsou zakázány.