Setkání společenstva 2020

Vážení přátelé Hobita, v souvislosti se současným vývojem, jsme byli nuceni Setkání na poslední chvíli zrušit. Neznamená to však, že Setkání nebude. Naopak hned jak to bude možné, uspořádáme pro Vás ten nejvíc „našlapaný“ víkend co jste doposud zažili.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a podporu.

S pozdravem

Hobití tým

Bližší informace ohledně průběhu akce zašleme všem přihlášeným do emailových schránek na začátku září. Sraz účastníků bude v 18.00 v Praze, o přesném místě srazu Vás ještě budeme informovat. Konec nyní plánujeme v neděli po obědě kolem 14.00. V ceně akce je zahrnuto ubytování, pitný režim, sobotní snídaně – oběd – večeře a nedělní snídaně – oběd.

Termín: 18. – 20. září 2020
Místo konání: Praha
Pro koho akce je: bývalí i budoucí účastníci
Hlavní vedoucí: Michal Walder
Cena:
1100 Kč

Stromy se barví, léto končí a my na něj máme spoustu skvělých vzpomínek. Pojďme si společně převyprávět dobrodružství s draky, vydat se na stopu Florentinu, proletět se na křídlech orla nebo se znovu ocitnout na horizontu hor.

Pojeďte s námi na tradiční Setkání hobitích účastníků a instruktorů. Víkend, kdy společně nahlédneme do sbírky těch nejlepších zážitků z léta, kdy se v dobré společnosti znovu potkáme se svými přáteli. Užijeme si ty nejlepší z letních her, podíváme se na fotky či videa a zkrátka společně prožijeme další dobrodružství složená z toho nejlepšího, co léto přineslo.

Komentáře jsou zakázány.