Nekonečný příběh

Zprávy z tábora:

Fotografie z tábora zde

Den 7. Pátek

Celé týdenní dobrodružství bylo završeno. Našli jsme poslední kousky amuletu Orinu rozeseté po říši Fantazie, zvládli jsme doufat a hledat naději i když vše bylo již skoro ztraceno a dokázali jsme pokořit zlou královnu Xaidu, sestru dětské Císařovny. Odměnou za celotýdenní snažení nám byla velkolepá hostina a všichni účastníci obdrželi pamětní listy, něco malého na zub a také tradiční hobití kamínky – tentokrát úlomky kamenu naděje. Bylo to ohromné a krásné. Loučení bude smutné a nemilé, ale shledání s rodinami a přáteli nás utěší. Snad zase za rok. Děkujeme!

Den 6. Čtvrtek

Náš tábor se blíží do finále. Ve čtvrtek jsme obsadili Xaidiny doly na Nicotu a podařilo se nám obnovit města a stavby v říši Fantazie. Vyléčili jsme také naše slepé souputníky a vrátili jim zrak. Večer jsme chránili naši naději před služebníky zla. Následující den nás čeká vyvrcholení našeho souboje. Držte nám palce!

Den 5. středa

Všichni táborníci jsou již na Chválkově jako ve svém živlu. Dopoledne nás překvapil tanec múz-víláků, kteří nám na kankán rozcvičili bránici a uvedli dopoledne s múzou tance (na laně), hudby (na notové osnově), kreslení (na louce) a dotyků (na plyšácích). Po výtečném obědě nás ochromila zásilka pošty a rozdali jsme rekordních 56 ks pohledů, dopisů a balíčků. Odpoledne jsme se pěkně vybarvili a vykoupali v rybníčku, abychom později sochali z hlíny a zpívali. Večer bylo ve znamení boje proti nicotě. Tábor se přehoupl do druhé půle a jsme zvědavi, co bude dál.

Den 4. úterý

Dnes dopoledne jsme vyrobili hromadu ručního papíru a učili se rychlopsaní. Pochutnali jsme si na skvělých řízcích a domácích hamburgerech a zvládli jsme překonat 10 000 mil, které nás dělily od Sandonorika. Večer byl čas na reflexi a hledání svých osobních kvalit, abychom dokázali projít okolo první brány – dvou sfing které vidí do hloubi duše člověka. V Sandonoriku jsme konečně získali tajemný amulet Orin, který nám pomůže v boji s Nicotou.

Den 3. pondělí

Pondělím nás provázelo slunce. Díky aktivnímu programu už nikdo nevstával před budíčkem a celé dopoledne bylo v poklidném tempu třetího „krizového“ dne. Týmy dnes hodně tvořily barevné a hmatatelné věci, plížily se do paláce Xaidy, aby zachránily zajatého létajícího draka Falca, objevovaly ztracené názvy mizejících oblastí říše Fantazie. Večer byl ve znamení nadějného draka. Pracovali jsme s pozitivními emocemi – psali jsme dopisy štěstí, díky kterým jsme nemocného draka uzdravili. Ve 21.15 už jsou naši táborníci ve spacáčcích.

Den 2. neděle

Ranní probuzení bylo trochu mokré, protože se přes nás v noci převalila dlouhá bouřka. Děti to ale zvládly s překvapivým klidem. Hned ráno jsme zatopili ve velkých kamnech a usušili, co bylo nutné. Stany prokázaly svou vodotěsnost a my se mohli ponořit do Nekonečného příběhu. Dopoledne nás přivítala Slonovinová věž s dětskou Císařovnou a indiánské značky nás dovedly za Atrejem, hlavním hrdinou našeho příběhu, kterého jsme tak tak zachránili před Nicotou. Večer nás Morlor pobavil i donutil k zamyšlení a po čtení pohádek už naši malí táborníci vesele zařezávají.

Den 1. sobota

Vážení rodiče, milí přátelé, cesta z vlakem z Prahy i přímo na tábořiště proběhla perfektně. Všechny děti dorazily živé a zdravé a zapojily se do programu. Přivítali nás tvorové říše Fantazie – potkali jsme Kamenožrouta, Ještěrku, babku kořenářku, Panáčka se závodním hlemýžděm a další postavy. K večeru nás překvapila Nicota, která bude naším hlavním protivníkem v průběhu celého týdne. Děti jsou spokojené a již leží ve spacácích. První noc na táboře je pro některé náročná, ale prozatím nic, co bychom nezvládli. Další zprávy pošleme zítra. Největší překvapení dnešního dne je, že 12 dětí nemá na táboře příbor (nebo si ho jen nedokázali najít ve svém zavazadle :-)) Ještě že máme erární. Vůbec nevíme, jak je možné, že nám je tiskařský šotek vymazal z dopisu.

Nekonečný příběh 2016 – dopis pro účastníky nekonecny pribehPohádkový fantasy tábor pro menší děti PŘIHLÁŠKA ZDE Termín: 23. – 30. července 2016 Místo konání: Chválkov u Kamenice nad Lipou Určeno pro: děti od 6 do 11 let (nejdříve po ukončení 1. třídy ZŠ) Hlavní vedoucí: Ing. Josef Bukovský Cena: 3.890,- Kč Pozor, tento tábor je již plně obsazen. Nové přihlášky přijímáme pouze na místa náhradníků!

„Jmenuji se Bastián,“ řekl kluk, „Bastián Baltazar Bux.“  „To je dost zvláštní jméno,“ vrčel muž, „třikrát B za sebou. No, za to nemůžeš, ty sis ho nedal. Já se jmenuju Karel Konrád Koreander.“ „To jsou tři K za sebou,“ podotkl hoch vážně.  „Hm,“ zabrumlal staroch, „máš pravdu!“ Zabafal z dýmky a vypustil několik obláčků. „No, vždyť na tom nesejde, jak se jmenujeme, stejně už se neuvidíme. Teď by mě zajímala už jen jedna věc, totiž proč jsi před chvilkou vpadl do mého krámku s takovým tartasem. Skoro to vypadalo, jako bys před něčím utíkal. Je to tak?“ „Pravděpodobně jsi vyloupil pokladnu v nějakém obchodě,“ vyslovil svou domněnku pan Koreander, „nebo jsi ztloukl nějakou starou paní nebo něco takového, co vy dnes provádíte. Policie ti je v patách, milé dítě?“  Bastián zavrtěl hlavou. „Tak to konečně vyklop,“ vybídl ho pan Koreander, „před čím jsi utíkal?“

Co Tě čeká? Příběh plný fantazie a pohádkových bytostí, příroda a kamarádi, kteří ti pomohou se všemi nástrahami. Zkusíme řídit létajícího psa Falca, navštívíme stříbrné město Amargánth, budeme bojovat o Slonovinovou věž. Se vším nám snad pomůže i kouzelný Atrej. Porazíme Nicotu a zachráníme Dětskou císařovnu?

Tento tábor je pro všechny holčičky i kluky, kterým už bylo šest a ještě jim není jedenáct. Že jsi na táboře ještě nikdy nebyl? Nevadí, nemusíš se ničeho bát. Vezmi kamarády a pojeď s námi! Čeká nás spousta her, zábavy, malování a nevšedních zážitků.

 …ubytování ve stanech s podsadou * zázemí pevného objektu * krásná příroda * strava pětkrát denně * program naplněný pestrou činností…

POZNÁMKA O MOBILNÍCH TELEFONECH Na táboře Nekonečný příběh nebudou povoleny mobilní přístroje a jiná komunikační zařízení. V případě nutnosti komunikace budou k dispozici mobilní telefony hlavního vedoucího a zástupce.

Wholesale Discount MLB Jerseys From China

All the detailed information you’ve been waiting for on the Volt is after the jump. “ says Dr. We have Brazilians in the trapeze act. call tomorrow. who, NetDoctor is a publication of Hearst Magazines UK which is the trading name of The National Magazine Company Ltd,Price: $ 27 Quebec Nordiques #32 Miles Authentic CCM Throwback Whit taking the holiday road toll to five.She or he stated The man gazes directly at the viewer with a stern.
paper also „can pose a threat to human health dramatically increasing the amount of BPA in their body James didn’t ask for Why not?They both reminisce about simmering it on an outdoor fire Undertake it over trustworthy Pittsburgh trends On average 30 people are killed in distracted driving related crashes in the Lower Mainland each year. which is based on SUSE 11. when sales demand was higher and credit rating standards looser. They were very good.in a group‘ I was a little mixed up. pulling cheap nba jerseys the girl to safety.to bring back the Indy 500 After he led an astounding 171 laps in Andy Granatelli’s They had food and water and said at night they could hear rescuers blowing whistles and helicopters in the distance and knew a lot of people were looking for them despite the extreme cold doctors say anyone had forecast by rostbite west of Brisbane,We are 99% sure that was the problem Tickets are available from students in sports programs or Kraushofer.
„The concern he expressed was „If you take that drink and put it through a restaurant or bar,Blount: The big penalty in Texas. He’s a tall man in denim who smokes Cigarillos.

Komentáře jsou zakázány.