Předkrm 2016

Všechny fotografie zde: https://goo.gl/photos/9vVyVgxQz7yebSDX6

Předkrm má potěšit naše chuťové pohárky. Je příslibem dalších lahůdek. Ne nadarmo se anglicky označuje jako starter. I my jsme poslední květnový víkend nabídli předkrm. Ochutnávku z hobití kuchyně. Příslib pestrého léta. Hledání knížek a hry, detektivky a lasery, dostihy a projekci. Víc než třicet účastníků, devět rodin se zapojilo do klání, ve kterém jsme odvrátili hrozící nákazu knih.
Rádi jsme se pochlubili tím, co je na jihu nového a moc rádi jsme se s vámi zase potkali. Díky.

Hobit


Víkend otevřených dveří
Termín: 28. – 29. května
Místo konání: Chválkov u Kamenice nad Lipou
Určeno pro: děti i rodiče
Hlavní vedoucí: Mgr. Ivan Bauer

Zase ty dveře! Nebo spíš vrata. Nebo to mohou být kouzelná dvířka.Otevírají se, abychom se na dvoře ve Chválkově zas mohli potkat. Vrata, dveře, dvířka a za nimi? Pohádky, zázraky a fantazie. Otevřete a vstupte. Otevřete a pojďte společně žasnout. Už dvakrát jsme se takhle setkali a pokaždé jste mě potěšili. Přijeďte zas!

Ještě jste s námi nebyli? Rozmýšlíte, kam děti v létě poslat? Váháte, zda mohou spát ve stanu? Posíláte děti na tábor poprvé a chcete se přesvědčit, že se nebudou bát? Přijeďte také spolu s dětmi!

Provedeme Vás naším objektem, ukážeme Vám tábořiště. Sledujte naše internetové stránky, kde se o této akci dozvíte více. Těšíme se na setkání s rodiči, dětmi, dědečky i babičkami.

Ivan B a u e r

UPDATE 9.5.2061

Kde můžete okusit něco málo z letního táborového menu a hlavně se potkat, určitě bude. Už teď je akce téměř naplněna. Podrobnosti pošleme nejpozději týden předem, nicméně scénář je stejný, jako býval. Čekáme vás v sobotu 28. května ve 14 hodin a těšíme se na společný čas. Pokud ještě zvažujete svou účast, neváhejte s přihlášením.

Přihlašte se, prosím, elektronickou přihláškou.

Komentáře jsou zakázány.