Předkrm 2016

Všechny fotografie zde: https://goo.gl/photos/9vVyVgxQz7yebSDX6

Předkrm má potěšit naše chuťové pohárky. Je příslibem dalších lahůdek. Ne nadarmo se anglicky označuje jako starter. I my jsme poslední květnový víkend nabídli předkrm. Ochutnávku z hobití kuchyně. Příslib pestrého léta. Hledání knížek a hry, detektivky a lasery, dostihy a projekci. Víc než třicet účastníků, devět rodin se zapojilo do klání, ve kterém jsme odvrátili hrozící nákazu knih.
Rádi jsme se pochlubili tím, co je na jihu nového a moc rádi jsme se s vámi zase potkali. Díky.

Hobit


Víkend otevřených dveří
Termín: 28. – 29. května
Místo konání: Chválkov u Kamenice nad Lipou
Určeno pro: děti i rodiče
Hlavní vedoucí: Mgr. Ivan Bauer

Zase ty dveře! Nebo spíš vrata. Nebo to mohou být kouzelná dvířka.Otevírají se, abychom se na dvoře ve Chválkově zas mohli potkat. Vrata, dveře, dvířka a za nimi? Pohádky, zázraky a fantazie. Otevřete a vstupte. Otevřete a pojďte společně žasnout. Už dvakrát jsme se takhle setkali a pokaždé jste mě potěšili. Přijeďte zas!

Ještě jste s námi nebyli? Rozmýšlíte, kam děti v létě poslat? Váháte, zda mohou spát ve stanu? Posíláte děti na tábor poprvé a chcete se přesvědčit, že se nebudou bát? Přijeďte také spolu s dětmi!

Provedeme Vás naším objektem, ukážeme Vám tábořiště. Sledujte naše internetové stránky, kde se o této akci dozvíte více. Těšíme se na setkání s rodiči, dětmi, dědečky i babičkami.

Ivan B a u e r

UPDATE 9.5.2061

Kde můžete okusit něco málo z letního táborového menu a hlavně se potkat, určitě bude. Už teď je akce téměř naplněna. Podrobnosti pošleme nejpozději týden předem, nicméně scénář je stejný, jako býval. Čekáme vás v sobotu 28. května ve 14 hodin a těšíme se na společný čas. Pokud ještě zvažujete svou účast, neváhejte s přihlášením.

Přihlašte se, prosím, elektronickou přihláškou.

O produktu Agentura Hobit

...Vždycky si můžeme vybrat směr. Odvahu, opatrnost nebo zbabělost, spravedlnost, neomylnost nebo násilí. To nejen státníci tvoří dějiny. Také my máme svoje dveře, kterými procházíme. Některé se rozletí dokořán a jiné se otevírají neochotně a se skřípotem. Na začátku je vždy výběr z mnoha dveří a jen na nás záleží, které otevřeme...

Komentáře jsou zakázány.