20 Let Hobita

Dejte nám vědět, že přijedete – klikněte zde a napište, na koho se máme těšit!

Agentura Hobit vznikla v roce 1997! Letos budeme oslavovat naše 20. narozeniny. Myslíme si, že na oslavě nemají chybět přátelé, a proto vás chceme pozvat. Dvacáté narozeniny si připomeneme společným setkáním o víkendu 21. – 22. října v Kutné Hoře. Začátek chystáme v průběhu sobotního dopoledne, vyvrcholení večer a dobrou zábavu dlouho do noci. Po přespání na Gymnáziu Jiřího Ortena a dobré snídani bude v neděli dopoledne celá akce postupně končit a rozpustíme ji okolo oběda.

Chystáme pro Vás přednášku i městskou hru, strategickou „plánovku“ i přípitek a dort. Zveme rodiče, zveme příznivce z řad veřejnosti, učitele i bývalé instruktory, zveme rodiny s dětmi i ty, kteří s námi před lety jezdili a dnes jsou dávno dospělí.  Vítáme všechny, kteří s námi jdou po cestě od nudy a omrzelosti k nadšení a dobrodružství. Vítáme všechny, kterým v dlani zůstal barevný střípek fantazie. Výjimečně tentokrát nepřihlašujte samotné děti bez doprovodu.

V ceně akce je prosté ubytování ze soboty na neděli ve vlastním spacím pytli, stravování počínající sobotním obědem a končící nedělní snídaní a programové výdaje. Cena na osobu činí 550,- Kč

Hlásit se můžete už teď, počet účastníků je omezen.

Těšíme se na Vás.

Ivan B a u e r
Hobit

 Pro stažení pozvánky, klikněte zde.

Komentáře jsou zakázány.