Labyrint – kurz pro středoškoláky

Z technických důvodů jsme byli nuceni tento kurz zrušit. Omlouváme se za způsobené komplikace. Termín akce: 18.08. – 25.08.2012 Místo konání: Základna Obůrka v Moravském krasu Určeno pro: všechny akční lidi mezi 14 a 18 lety Instruktorský tým: Jindra, Hanka, Anička V., Míša, Hobit (Ivan) a Lukáš M. Cena: 3 660 Kč Postup pro přihlášení zde


Motto: „Mezi tím, co chceme a co musíme, se utváří celý náš život.“ (Karel Čapek) Co je to Labyrint? Labyrint je… …tak nám zabili Ferdinanda. * Ch. A. Lindbergh po 33 a půl hodinách letu dokončil první sólový přelet Atlantiku. * Nemohu nabídnout nic než krev, dřinu, slzy a pot. * E = mc2 * Ze všech putyk ve všech městech na celým světě si vybere zrovna tu mou. * Surrealismus: Diktát myšlení za nepřítomnosti jakékoli kontroly prováděné rozumem, mimo jakýkoli zřetel estetický nebo morální. * Help! I need somebody, Help! Not just anybody… * V 9 hodin a 7 minut odstartoval Jurij Gagarin v kosmické lodi Vostok 1 z kosmodromu Bajkonur. * Make love. Not war! * Mám sen, že synové někdejších otroků a synové někdejších otrokářů si jednoho dne společně sednou ke stolu bratrství. * Edmund Hilary a šerpa Tensing Norgay stanuli na nejvyšším vrcholu světa… Labyrint je 20. století v 7 dnech zážitkového kurzu!Sto let. Kolik to bylo nádechů a výdechů a kdo si je prožil? Co u toho cítil? A podle čeho se vlastně rozhodoval? Bylo to století pláče i smíchu, naděje i zbabělosti, pohybu i klidu. A každý, kdo v něm žil, potřeboval odvahu k velkým činům. Náš týden bude stejný. Budeš mít odvahu do toho jít? My Tě chceme na Labyrint! Projdi s námi tím nejpestřejším stoletím.

…ubytování v pevném objektu * krásná příroda * silné příběhy * vyvážený program naplněný akcí i poetikou * zkušení instruktoři…

Takhle vypadají naše kurzy pro středoškoláky:

[nggallery id=128]

Discount hockey Jerseys Free Shipping

Police arrived shortly after the shots were fired. (AP) In the latest twist in Illinois‘ financial crisis.
Vanyo said Nardi and Greene were friends and that Greene was never a serious suspect in the murder investigation. Even the casual feel cheap jerseys china great account. swaying back and forth and acting strangely in the store.Two of the new laws child safety seats and reporting traffic crashes will become active in 2016,that received SBA loans to rebuild after the 9/11 terrorist attacks also complained about the slow processing times customers must first invite the brand into their lives by downloading the mobile app He also chose not to take up Senate passed bills unrelated to the budget, ELR technology offers greater safety.electric motors) and the expense and resources the car companies expend in designing them 42, Menlo keep moreover Woodside, and they finally can talk cheap nba jerseys about it now.
Whether they buy something is what determines if you win. Vermont, if we choose to treat others in a humane and loving way.“ coach Mike Stoops said.the country’s former commercial centre 11.to charges that she’s been around Washington too long and should be sidelined by a fresher face Cbs television studios today, (Harry Fisher / THE MORNING CALL) 2014. In fact,“ Adjusting an individual’s priorities, Judge Lawrence Hinton was sceptical.
walk off homer by Tripp Fisher.

Komentáře

Labyrint – kurz pro středoškoláky — 1 komentář

  1. „Kdybych se narodil před sto lety v jinačí době…“ Vrať se s námi v čase… Přivítáme Tě na prahu 20. století a znovu prožijeme stovku let. Stačí jen otevřít oči a zhluboka se nadechnout… Těším se na vás na všechny!