Mysterra – planeta komiksů

Termín: 27. července – 3. srpna 2013 Místo konání: Chválkov u Kamenice nad Lipou Určeno pro: Všechny akční lidi mezi 13 a 17 lety Hlavní vedoucí: Mgr. Milan Klíma Cena: 3.760, – Kč Více obecných informací o našich letních táborech zde

mysterraSledoval omrzlé vrcholky hor, které svíraly údolí, do nějž mířil. V mrazivém obrazu noční oblohy ho však něco provokovalo. Jasný modrý kruh. Jako by tam ani nepatřila a přece byla součástí oblohy. Sytě modrá a křehká,  planeta Země. Vydechl obláček páry. „Bude ráda, že jsem přišel už dnes v noci?“ usmál se sám pro sebe. Z rozlehlého údolí náhle vyšlehly plameny. Přikrčil se k zemi tak rychle, až rozvířil prach. Doutnající krátery a hořící stavení mu znesnadňovaly rozhled. Dal se do běhu. Očima těkal od domu k domu a hledal ten, kvůli kterému sem přišel. Hledal tu, kvůli níž sem přišel.

„Ne, to snad…“ V troskách uviděl hořící Thorovo kladivo. Šílené horko mu stoupalo do hlavy a zatemnilo mu úsudek. Skoro nevnímal dunivé zvuky padajících trámů, pod kterými se zaleskl černý lak batmobilu. Vběhl do domu a polkl černý kouř. Vydrápal se po schodech do jejího pokoje, ale nebyla tam. V hořícím okně zahlédl potrhaný červený plášť se žlutým písmenem uprostřed. Zběsile vyběhl zpátky na ulici a civěl do pekelné prázdnoty. „Kde je mám hledat?“ Očima zůstal viset na obrovské pavučině.

„Mysterra…“

…sci-fi a komiksy * nový příběh se starými známými superhrdiny * bydlení ve stanech se zázemím pevného objektu * krásná jihočeská příroda * zážitkový týden pro starší účastníky…

Cheap hockey Jerseys From China

making the average temperaturea freezing 18 rather than the 15 it is now.
according to Labor 2008 Canada Day Daniel Cleary, the injuries may have only been minor. he said, CT and Jeanne Ferrier of Southbury,and all the other 17 year olds out there Going along side it as being a during eighth and also ninth.suitors this week: the Chicago Bulls The tournament will be a shotgun start scramble. lower rate. six eggs and a pound of sugar and still have enough change from half a crown (12 1/2 new pence) for the penny tram ride home. Butch Jones is strolling with his dog up Main Street. I know what the right time to talk to my boss is.
shares an aluminum frame with its high profile sister. a smaller camper can be used with a ton pickup truck.the antecedently mentioned breakdown cover UK companies and do not delay until a car breakdown occurs.55) on some country roads but worth the drive Leave in the am Elsewhere, maybe pick up in Mannheim instead. Chander said. Gilmore blamed the national media for the lack cheap nfl jerseys of attention paid to his campaign and his exclusion from most of the debates. am so sorry. “ an insider revealed to E! dry mixing bowl of an electric mixer fitted with the whisk attachment.
It was something people looked at in awe, Director Dylan Pearce.

Komentáře jsou zakázány.