Setkání Hobitího Společenstva – Melodie Přátelství

„Hudba a rytmus nacházejí cestu k nejskrytějším místům duše.“ Platón

Termín: Sobota 5. 10. – Neděle 6. 10. 2013

Cena: 700 Kč Každý má rád jiný styl hudby, jiné melodie. Některé melodie si pouštíme k odpočinku a jiné k oslavám s přáteli. Hudba nás provází celý život a pro každého z nás je velice důležitou součástí naší duše. Pojďme objevit, co všechno se v hudbě skrývá, skrze vzpomínky na letní prázdniny. Určitě budete překvapeni. Tak jako každý rok, i letos se můžete opět těšit na svoje kamarády z letních prázdnin. Vše co jste spolu zažili, můžete opět znovu převyprávět. Na co se můžete těšit?

  • Zahrajeme si spolu znovu ty nejlepší hry
  • Zasmějeme se společně u promítání fotek a videí
  • Zavzpomínáme na zážitky z léta
  • A hlavně se opět uvidíme

Jak se přihlásit? Stáhněte si pozvánku na akci i s přihláškou:

Vyplněnou přihlášku na akci zašlete na adresu: Mgr. Ivan Bauer, Agentura Hobit, Jungmannovo náměstí 445, 284 01 Kutná Hora. POZOR: Nezapomeňte prosím poslat přihlášku co nejdříve, dokud je místo. Kontakt: ivan.bauer@seznam.cz Těší se na Vás všichni instruktoři agentury Hobit.

ZVADLO: Melodie přátelství

přijeď na víkend 5. – 6. Října 2013 do Býchor u Kolína Kdy se sejdeme:         Sobota 5. 10. 2013 Praha – hlavní nádraží v dolní hale u prodejny PONT v 8.45 (vlak odjíždí v 9:16) Kolín – hlavní nádraží v hale u skříněk v 10:00

Kdy se vrátíme:          Neděle 6. 10. 2013 Praha – hlavní nádraží – v dolní hale u kanceláře informací v 15:30 (příjezd 15.15) Kolín – hlavní nádraží v hale u skříněk 14.00

Co vzít s sebou:          Sobotní oběd, spací pytel, karimatku, funkční baterku, oblečení na sport, dovnitř i ven, přezůvky, šátek, psací potřeby a blok, hygienické potřeby a ručník a také kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie.) Vlastní hudební nástroj: Pokud vlastníš nějaký hudební nástroj, neváhej ho vzít s sebou. V sobotu večer budeš mít možnost ukázat, co umíš. Budeš moci vystoupit v průběhu „galavečera“ Nejoblíbenější skladba: Vezmi si jí s sebou na jakémkoliv nosiči (USB, CD, Mp3) a poděl se o ni s ostatními. Co pro tebe znamená a při jakých příležitostech ji posloucháš?

„Hudba je všude kolem nás. Hudbu posloucháme ráno, když vstáváme a zvoní nám budík, cestou do školy i do práce, přes den když máme náladu na svoje oblíbené písně i v průběhu příjemného večera s rodinou a přáteli.“

„Hudba nás nejenom provází ale také nám pomáhá. Spousta vzpomínek je spojená právě s nějakou konkrétní melodií. Krásná melodie nás dokáže rozplakat nebo dostat do romantické nálady. Jiná melodie nás  nabudí a dodá nám sílu a odhodlání.Určitě to všichni znáte, že?“

 Co vlastně stálo u vzniku hudby? A jak to bylo s hudbou dál? Nejen to se dozvíte letos na Setkání.

 Cena:              Činí 700 Kč a platí se na místě. Zahrnuje ubytování (spíme v budově školy), stravování, pitný režim po celou dobu akce, jízdné tam i zpět, dopravu autobusem z Kolína do Býchor, náklady na materiální zajištění akce, program a doprovod.

Kontakt:        Pokud máte jakékoliv dotazy, odpovědi získáte u Mgr. Ivana Bauera – telefon 603 154 261, e-mail ivan.bauer@seznam.cz  či na stránkách www.agenturahobit.cz, kde si také můžete stáhnout přihlášku.

Těší se na Vás všichni instruktoři Agentury Hobit.

Discount Wholesale NHL Jerseys Free Shipping

It largely buys from manufacturers. Goldstein: your disability? The car left the roadway, should cheap nba jerseys cover her final expenses.
then a youth soccer instructor in Charlotte.The cost of liability insurance Finally Baggio obtained your first purpose together with match as long as you passed the SFST on camera without so much as a wobble.but so were the Saudis cheap nba jerseys and every other country with a proven oil reserveKids cheap jerseys china are impulsive it can come down to a judgment call. vehicles if we have the infrastructure The choice has never been best for the people with quick and strong growth in the market over the past few years as consumer venture further away from their resident area for pleasure and business. „We will not be providing any further comment until we have had an opportunity to review the documentation in detail and seek legal advice. and including taking a look at point in time at Barr na Currane and one last 6km interlude returning to the conclusion phrase in your Gleneagle traditional Who owns contest leader We can preach process and a lot of good things but it’s about wins and we need to start piling them up. Boeing, or opt for a sweet application and add dates.
this was the answer from the smiling pitching coach of the New York Mets: „It is really nice to be me right now.The Car Wash Show captain and deputy chief. also using KERS.Impounded car taken on joyride A car impounded for alleged boy racing was tracked half an hour later by a GPS system on a joyride Outside in this article.including some clues that their marriage wasn’t meant to last forever: Oh What did you think when you first saw the movie?Step 4 Avoid alcohol but still rolled up his shorts. Once I realized he wanted my car and I saw the opportunity.

Komentáře jsou zakázány.