Setkání Společenstva 2023

Kapacita již naplněna!

Termín:                        13.– 15. října 2023
Místo konání:              Praha- bude upřesněno
Pro koho akce je:        bývalí, současní i budoucí účastníci
Hlavní vedoucí:           Filip Havlák
Cena:                           bude upřesněna

Svět se obléká do podzimních barev, ve chválkovských lesích se už jen ozvěnou ozývá smích a křik. Léto ztrácí na síle a čas v něm strávený ti už nevrátí ani DeLorean z Návratu do budoucnosti. Potkal jsi mnoho starých i nových přátel – takových, jaké nedokáže přičarovat ani Bimbácova harfička a zažil dobrodružství, která si nic nezadají s těmi arboriánskými.

Pojď si ještě naposledy v tomto roce tohle všechno připomenout. Od divokých her po klidné chvilky rozjímání. Zváni jsou všichni naši dětští i dospělí účastníci, současní i bývalí instruktoři. Užijeme si to nejlepší z táborových her a pobavíme se u promítání fotek a rozloučíme se tak s Hobití sezónou roku 2023. 

Hobití setkání – akce určená především pro rozloučení s letošními tábory a setkání se před tím, než nás všechny povinnosti školního roku rozeženou do různých koutů republiky. Jako obvykle se bude akce odehrávat v Praze pravděpodobně s přespáváním v objektu školy. Veškeré další informace upřesníme na našich internetových stránkách.

Komentáře jsou zakázány.