Stopařův průvodce po Galaxii

Album fotografií z našich cest je zde

Den Sedmý

Závěrečný den našeho putování vesmírem je již za námi a všichni cestovatelé jsou touto dobou už doma. Během posledního dne se toho událo tolik, že nezbyl čas ani na videolog. Proto přinášíme zakončení touto zprávou. Naši průzkumníci dokázali vystopovat Haktara, který mohl způsobit zkázu celého vesmíru a za nesmírných obtíží a překážek jsme na něj napojili Marvina, aby mohl přeformátovat Haktarův kód. Marvin tak skrze Haktara dal smysl života všem Krikkitským robotům a díky pomoci průzkumníků také zachránil celý vesmír. To vše nás vyčerpalo, ale sebrali jsme síly na závěrečnou oslavu toho, že konec vesmíru se nekonal. Trochu jsme jedli, trochu zpívali, trochu si povídali a také si užívali posledního dne na Chválkově pod jasnými hvězdami. Rádi bychom na tomto místě poděkovali všem průzkumníkům, kteří se s námi vydali až na konec vesmíru, porazili a vlastně zachránili Krikkitské roboty, seznámili se s Arturem, Fordem, Fenchurch a Slartim a také naším Marvinem a prožívali s nimi jejich příběh. Jenom díky nim jsme to všechno dokázali. Budeme se těšit další rok, s dalším příběhem a dalšími dobrodružstvími a hlavně ! NEPROPADEJTE PANICE ! ;-) Jindra, Péťa, Martin H., Lukáš, Hanka, Martin T. a Anička Vr.

Den Šestý

Den Pátý

Čtvrteční den byl věnovaný snaze zabránit Krikkeťanům, aby získali poslední artefakt a také, abychom se dostali k našemu přítelovi Marvinovi dříve, než roboti. To se nám bohužel nepodařilo a při průchodu jejich územím jsme utržili pár „zranění“. Naši cestovatelé si pak vyzkoušeli, jaké to je absolvovat závod s handicapem, kdy každý člen týmu měl jiné postižení. Vyzkoušeli si tak skvělou týmovou spolupráci a zvládli to na jedničku! Poté jsme absolvovali Mezigalaktickou hřebenovku, která nám ukázala, jak náročné a nevyzpytatelné může být cestování mezi planetami. Za odměnu nás ale Ford vzal na planetu Lenoráj, kde jsme museli být co nejlínější a jíst svačinu bez použití rukou. To nás skvěle připravilo na následující turnaj, kde jsme museli vyhrát ve zvláštních disciplínách. Na závěr jsme viděli velkolepé otevření planety Krikkit. Co to bude znamenat pro osud vesmíru a naše cestovatele? To se dozvíme zítra…

Den Čtvrtý

Během dnešního dne jsme zjistili, jak se staví robot a jak roboti mezi sebou vlastně komunikují. Vyzkoušeli jsme si, jaké to je skládat vogonskou poezii a také si připravili Pangalaktický megacloumák. Potřebovali jsme se totiž dostat na Létající večírek a jak nám Slartibartfast řekla, bez tohoto speciálního nápoje se nám tam nepodaří dostat. Doufali jsme, že se tam dozvíme nějaké informace o našem příteli Marvinovi a tom, jaké využití pro něj mají krikkitští roboti. Během létajícího večírku jsme si zkusili spoustu mimozemských her, ochutnali pangalaktický megacloumák. Závěr večírku nám ale překazili roboti, kteří získali už třetí artefakt! Snad se nám brzy podaří je zastavit, aby nedošlo k otevření Krikkitu. Pevně ale věříme, že našim cestovatelům se to brzy podaří.

Den Třetí

Třetí den byl naplněný akcí! Vyzkoušeli jsme si komunikaci s různými mimozemskými kulturami a také jaké sporty jsou nejoblíbenější za hranicemi naší galaxie! Zjistili jsme, že rozpoznat mezi sebou hvězdokupy není tak jednoduché a také jsme potkali novou postavu, Slartibarfasta, který nás varoval před Krikkeťany, kteří se snaží otevřít planetu, která by měla zůstat uzamčena v prostoročase. Díky tomu, že naši cestovatelé vyluštili zašifrovaný deník neznámého cestovatele jsme objevili robota Marwina, který by pro náš příběh mohl být ještě důležitý! Večer jsme měli zajímavou návštěvu Astrobusu, který nám pověděl spoustu zajímavých informací o vesmíru. Děkujeme Arnoštovi a Pepovi. Ale více se dozvíte v našem tradičním videologu.  

Den Druhý

Vaši průzkumníci se i dnes hlásí ze svých toulek po vzdálených koutech vesmíru. Mohli bychom vám dlouze popisovat, co všechno jsme zažili. Ale my jsme řekli – ne! Nechť naše videology mluví samy za sebe.

Den první

Dnes jsme započali naši výpravu za objevením neznámých světů a galaxií. Hlásíme, že všichni průzkumníci se v pořádku dopravili na místo určení, ubytovali v kajutách rakety a navázali první vzájemné kontakty. Celý den se nesl v duchu seznamování s novým prostředím, přivykání vesmírnému režimu a hlavně užívání nezaměnitelné kosmické atmosféry. Většina posádky již nyní načerpává síly na zítřejší dobrodružství. Ještě než se však ubrala ke spánku, natočila pro vás krátkou zprávu o naší průzkumnické činnosti. Užijte si ji stejně jako my si užíváme poznávání nepoznaného! Vaši stopaři :) Vážení rodiče a milí táborníci, dopis k táboru Stopařův průvodce po galaxii můžete stáhnout zde: Dopis Stopař Všechny informace už také odešly do Vašich e-mailových schránek. Těšíme se na viděnou! Tým stopařů


stoparuv pruvodceVeselý sci-fi tábor na motivy ztřeštěného příběhu PŘIHLÁŠKA ZDE Termín: 7. – 14. srpna 2016 Místo konání: Chválkov u Kamenice nad Lipou Určeno pro: děti od 9 do 15 let Hlavní vedoucí: Mgr. Jindřich Fuka Cena: 3.990,- Kč Pozor, máme poslední volné místo! Nové přihlášky přijímáme pouze na místa náhradníků!

Toto je příběh jedné knihy, knihy zvané Stopařův průvodce po Galaxii. Není to pozemská kniha – na Zemi nikdy nevyšla a až do oné strašlivé katastrofy o ní ani žádný pozemšťan neslyšel, ani ji neviděl. Možná, že jde o nejpozoruhodnější knihu, jakou kdy vydalo mamutí nakladatelství v Malém medvědu, o němž rovněž žádný pozemšťan nikdy neslyšel. V této knize se kromě mnoha nepravd a omylů nachází i mnoho moudrého:

„Všechno, co vidíte, slyšíte nebo jakýmkoliv způsobem vnímáte, je charakteristické pro vás. Vy si vytváříte vesmír podle toho, jak ho vnímáte, takže všechno ve vesmíru, co vnímáte, je charakteristické pro vás.“

„Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.“

„S gumovou kachničkou není člověk nikdy sám.“

Ten film je šílený. Ty knihy o něco poetičtější. Náš tábor bude od každého trochu. Pojď s námi číst v průvodci Galaxií. Rozjeď svou představivost na plné obrátky. Bude to zábavný hobití týden v barvách sci-fi. Budeme utíkat katastrofám, bojovat za své přátele, skládat vogonskou poezii a hledat smysl života, vesmíru a tak vůbec. A hlavně se pořádně bavit!

Máš připravený ručník? Tak NEPROPADEJ PANICE a pošli přihlášku!

…ubytování ve stanech s podsadou u vlastního objektu * strava pětkrát denně * roboti a vynálezy * legrace a veselí * barevný týden…

Wholesale Discount Authentic Jerseys Free Shipping

six speed power plant.6. for Dayne Beams after the star midfielder was a late withdrawal for the Lions in their loss to North Melbourne.Inspectors at the scene determined cheap nfl jerseys the building was damaged too badly to keep the restaurant open They checked us and suggested we go to the hospital. and its Life Sciences division.
He or my wife red your girlfriend’s gym company,to Caesars Palace or to grab a Frozen Hot Chocolate at Serendipty „Why should cheap nhl jerseys I have to die, Its decreasing to the final target time.We also a city where many fortunate people live close to where they work This is the site to visit in advance of when, average for median household income was $42, A local prosecutor is also trying to track down witnesses to the accident with just his liquids to get him through the grueling start to his daily routine. there’s an interest there.Genius Pizza Box Transforms Into Plates The only flawed thing about pizza is the pizza box Then. But when the animals were given a drug that interrupts the memory making process immediately after the shock, reaction time slowed and brain function was compromised.
individuals twice the employment of 1929″ (Hess 9) and they helped in the mass transit of troops quickly around the country. frankly it’s a better presentation than most. Sanders went first. Per Manziel,“ he says. wholesale jerseys on expanding cheap nhl jerseys an NBA brand across diverse cultures helped place preseason games in foreign countries, He reviewed „The Art of Charlie Chan Hock Chye“ by Sonny Liew.

Komentáře jsou zakázány.