Lotrando a Zubejda

Pokud se chcete přihlásit na letní tábor Lotrando a Zubejda, volejte prosím přímo Ivana Bauera a budete zařazeni mezi náhradníky. Přihlašování přes web již skončilo. Děkujeme.

Termín: 1. – 8. srpna 2021
Místo konání: Chválkov u Kamenice nad Lipou
Pro koho akce je: 6 –
11 let (nejdříve po ukončení 1. třídy)
Hlavní vedoucí: Mgr. Luboš Říha
Cena:
4 290,–

Za lesy hlubokými a kopci oblými rozkládá se Česká kotlina. Je to země
pěkná – rolníci tu v potu tváře orají, řemeslníci jsou proslulí svou fortelností, ale jsou tu také loupežníci. Nejukrutnější z nich je arciloupežník Lotrando!

A když si strašlivý loupežník povšiml, že jeho syn je již veliký, prohlásil: „Vykoupat, odvšivit, učesat, voblíct! Ráno půjde do školy! Ať se naučí německy a francouzsky a umí hrát na piáno a tancovat šotys nebo kvadrilu a jíst z talíře a smrkat, jak se patří.“

V té samé době, daleko předaleko, za pouští písečnou, horkou jak plotna,
u moře Sargasového leží sultánství Solimánské. Tam vládne sultán Solimán – má velké břicho a velké starosti se svou jedinou dcerou – krásnou, ale nemocnou princeznou Zubejdou.

A to je jen začátek.

Ať už příběh Lotranda a Zubejdy znáš nebo ne, s námi určitě zažiješ ještě něco navíc. Podíváme se pod pokličku toho známého z pohádky a navíc odhalíme tajemství českého lesa i cizokrajné pouště.

Co tě čeká? Krásná pohádka, spousta písniček, příroda a kamarádi, kteří ti pomohou se složitými nástrahami. Ochutnáme chléb s tvarohem a se solí, povíme si něco o cizích zemích, naučíme se staré tance a hlavně pomůžeme Lotrandovi mladšímu. A k nám se jistě připojí i DrVostěp DrNec. A nezapomeň, že kam nechodí slunce, tam chodí doktor. Tak honem, pohádka už volá!

Tento tábor je pro všechny holčičky i kluky, kterým už bylo šest a ještě jim není dvanáct. Že jste na táboře ještě nikdy nebyli? Nevadí, nemusíte se ničeho bát. Vezměte kamaráda(y) a pojeďte s námi! Čeká vás spousta her, zábavy, malování a nevšedních zážitků.

Komentáře jsou zakázány.