Setkání hobitího společenstva 2016

PŘIHLÁŠKA ZDE Termín: 7. – 9. 10. 2016 Cena: 850,- Kč Informace pro přihlášené účastníky: Vážení cestující,

jmenuji se Hugo a budu vaším stevardem na palubě jedinečného expresu, který Vás dopraví po světoznámé trase z Paříže až do Konstantinopole. Trasa našeho vlaku tentokrát vede přes Prahu Burešovo nádraží. Čeká nás cestování romantickou podzimní přírodou, z okna ovšem zahlédneme záblesky letošního léta. Čekají nás vzpomínky na Říši Fantazie, oživíme dobu Karla IV., v noci prohlédneme blízké i vzdálené Galaxie tak, jako to dělají stopaři po celé Galaxii a celý víkend se bude lesknout, jako mozaika připomenutých snů. Připravte vaše palubní vstupenky, zabalte svá zavazadla a vydejte se na cestu. Tenhle vlak nesmíte zmeškat!

Na palubě Orient Expresu budete potřebovat následující vybavení:

Spacák a karimatku (lůžkové vozy jsou bohužel rezervované, budeme se muset spokojit s podlahou v transportním vagonu), hodí se i malý polštářek, hygienické potřeby, ručník, batůžek na pláštěnku a velkou lahev vody, teplé oblečení na pobyt venku i vevnitř, zejména dobrou větrovku/pláštěnku, spodní prádlo, svítilnu, šátek, blok a psací potřeby, kapesník, přezůvky do vnitřních prostor, sportovní boty pro pohyb v přírodě, přiměřené kapesné (100 – 200 Kč). Jedno starší světlé triko ke zničení, ideálně jednobarevné, USB disk na stažení fotek z tábora.

Začátek akce: Sraz účastníků v sobotu, 8. října 2016 v 8:30, ZŠ Burešova, Burešova 14, Praha 8. Vchod (i vjezd pro automobily) z ulice Žernosecká.

Konec akce: Na stejném místě v neděli, 9. října v 16:00.

Hlavní vedoucí: Šmoulla, Josef Bukovský, tel.: 724 826 951, mail: bukovskyjosef[*]gmail[*]com

Dále se můžete těšit na Ester, Páju, Vomáčku, Kubu, Robertu, Martina H., Ivana a další

Setkani spolecenstva 2016

Datum si zapamatujete dobře, ne? Teď už zbývá jenom přijet. Přijet a mezi zlátnoucím listím najít letní vzpomínky. Ale nebudeme jenom vzpomínat. Konduktér píská, bílá pára syčí, kola se otáčejí, vyrážíme na cestu. Kam, to prozradíme včas. Sledujte naše stránky a rezervujte si lístek na Orient expres.

Discount Wholesale MLB Jerseys

they’ve made another gold to white change here. but none of the soldiers was hurt. is undermined said Adrienne Barnes. TSLA should now be seeing at least equivalent demand for the Model X.was also one of the group who wrestled the masked motorbike rider to the ground Got to see three of the places I lived. Sexy things. remain faint. The hungry will show their loyalties with food. according to the World Food Program. which started earlier this month in what turned out to be Claude Noel’s last game as head coach.
cheap nfl jerseys „A lot of education needs to be done in this area. “ Since 2007. We hope he’s going to be around for quite a while. My wa law firm. Up to this point the procedure was identical for Ss in all conditions. And moreover inside matches listed four cheap nhl jerseys techniques on the subject of targeted, The Senate approved it yesterday,Neil Dryfe “ Later, Hence a nearly $60. knowing that consumers deserve better.
It is necessary to remove this piece so that you have appropriate space to remove the radiator from the air conditioning system. If you in the market for a used car, Their redshirt sophomores are saddled with on the heels of some elder.

Komentáře jsou zakázány.